Siedlisko w miejscowości Gościewcz

sprzedam
Cena: 299 900 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) ---
Lokalizacja ---
Dodana 2023-04-03 13:00:48
Autor
Ewa Zawadzka (52)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Gościewicz 12 km od Garwolina, położone w środku wsi, z dojazdem drogą asfaltową.

Nieruchomość składająca się z dwóch działek, jedna zabudowana o łącznej powierzchni 3668 m2. Działka zabudowana o szerokości ok. 17m, o pow. 1946 m2, ogrodzona nowym płotem betonowym.

Siedlisko zabudowane budynkami gospodarczymi: murowana stodoła ok. 168 m2, która przez obecnych właścicieli miała zostać zaadaptowana na budynek mieszkalny w związku z tym została do niej doprowadzona woda, kanalizacja oraz prąd. Letnia kuchnia o pow. 129 m2, w której zrobiono dużą rodzinną kuchnię, oraz łazienkę z prysznicem. 

Na działce znajduje się również dom drewniany o pow. zabudowy 75 m2  wybudowany  w latach  50tych XX w. Dom składa się z dużej sieni oraz trzech izb, został ocieplony i pokryty sidingiem. Wszystkie budynki kryte eternitem.

Nieruchomość z dużym potencjałem, budynki do adaptacji i własnej aranżacji.

Do nieruchomości doprowadzona została energia elektryczna, siła, wodociąg gminny, kanalizacja, planowany jest w niedalekiej przyszłości gaz. Siedlisko położone w pięknej, cichej okolicy w otoczeniu pól, łąk i lasów, z bardzo dobrą komunikacją do Garwolina ( PKS).

Do Warszawy ok. 81 km.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert