Działka mieszkaniowo-usługowa w Woli Rębkowskiej NOWA CENA

sprzedam
Cena: 384 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 6400
Lokalizacja Wola Rębkowska
Dodana 2021-08-25 11:17:37
Autor
Ewa Zawadzka (59)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania działka w Woli Rębkowskiej, która zgodnie z MPZP położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Nieruchomość niezabudowana posiada powierzchnię 6400m2. Tworzy regularny kształt pasa szer. 20m z dojazdem szer. 6m od ulicy Spacerowej. 

Nieruchomość położona jest bezpośrednio między dwoma ulicami, wspomnianą ulicą Spacerową oraz ulicą Ogrodową. Ulica Ogrodowa przechodzi wzdłuż elektrycznej trakcji kolejowej Warszawa- Dęblin z przystankiem kolejowym Garwolin, właśnie w Woli Rębkowskiej co daje możliwość świetnej komunikacji z Warszawą.

Ulica Spacerowa przechodzi bezpośrednio przy ścianie rozległego kompleksu leśnego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nieruchomości zabudowane domami jednorodzinnymi lub też o funkcji zagrodowej.

Dostępność do komunikacji, handlu i usług oraz mediów jest dobra. Dojazd do nieruchomości bardzo dogodny z różnych kierunków ulicami o nawierzchni asfaltowej oraz wzdłuż działki drogą wewnętrzną gruntową.

Odległość od centrum Garwolina ok. 5 km i od centrum Warszawy ok. 70 km.

Teren uzbrojony jest w sieć: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową. Nieruchomość posiada dogodne warunki przyłączy mediów.

Cena nieruchomości do negocjacji.

Umowa na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert