Działka budowlana koło Jabłonowca

sprzedam
Cena: 177 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 3605
Lokalizacja Kruszyna
Dodana 2022-06-30 11:44:17
Autor
Ewa Zawadzka (58)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Kruszyna koło Jabłonowca, o pow. 3605 m2. szerokość działki 24 m. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinną, budynek mieszkalny, szczelny zbiornik na ścieki lub przydomową oczyszczalnie ścieków, budynek gospodarczy.

Nieruchomość położona w malowniczym terenie leśnym w bliskim sąsiedztwie stawów i rzeki Okrzejki, nadaje się zarówno na posiadłość całoroczną, sprawdzi się również jako miejsce letniskowe. Miejscowość Jabłonowiec ma charakter miejscowości wypoczynkowej.

Odległość od Warszawy ok. 105 km.

Nieruchomość znajduje się ok. 1,5 km od Ośrodka Tęcza w Jabłonowcu, który oferuje na swoim terenie plażę, boiska do gry w siatkówkę, wynajem rowerów wodnych i kajaków, można w nim również wykupić całodzienne wyżywienie.

Niecałe 3 km od nieruchomości znajduje się Park Edukacji i Rozrywki - Farma Iluzji. Około 16 km jest do Wyspy Wisła w Stężycy, która oferuje kąpielisko, wynajem kajaków, łowisko ryb, restaurację.

Najbliższe miasto, to Maciejowice oddalone o 16 km, tam znajdziemy sklepy spożywcze, supermarket TOP MARKET, Biedronka, apteki, ośrodek zdrowia. W Maciejowicach odbywa się również co poniedziałek targ, na którym można zakupić produkty od lokalnych rolników.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert