Dom w stanie surowym Wygoda gm. Pilawa

sprzedam
Cena: 449 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 132m2
Lokalizacja Wygoda
Dodana 2023-10-17 11:35:39
Autor
Ewa Zawadzka (35)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym o pow. całkowitej 132m2, parterowy bez podpiwniczenia na działce o pow. 863 m2, wymiary działki 24,6x34,7m.

Dom wybudowany z pustaka, według projektu Parterowy WAW1012.

Służebność przejazdu przez działkę sąsiada.

Zamontowane okna są 7 komorowe. Okna i drzwi mają zrobiony ciepły montaż od wewnątrz i od zewnątrz. Świetlik przy drzwiach wejściowych jest lustrem weneckim.

Do działki doprowadzono prąd + siłę, do budynku podciągnięta jest kanalizacja oraz woda miejska.

Dach jest zrobiony w całości poza obróbką blacharską, którą robi się po zrobieniu elewacji. Przy kominie jest ułożone podwyższenie z papy aby woda nie stała na dachu przy kominie.

Docelowo w budynku jest przewidziany kominek z płaszczem wodnym (grzanie wody bieżącej oraz kaloryferów i podłogówki). W planie budynku nie przewidziano instalacji gazowej. Wszystko jest na prąd, na budynku jest miejsce na panele fotowoltaiczne.

Na podwórku jest miejsce na zakopanie zbiornika retencyjnego na deszczówkę.

W budynku przewidziane są 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, sypialnia, 2 pokoje, salon połączony z kuchnią i jadalnią, spiżarnia.

Na tym etapie można wprowadzić jeszcze własne zmiany.

Pełna dokumentacja + dokumentacja kierownika budowy.

Istnieje możliwość dokupienia działki o pow. 800m2 za cenę 80 000 złotych. Dom położony 100m od drogi w głębi działki, ok. 1 km od węzła Lipówki na trasie ekspresowej S17 Warszawa-Lublin. Do Warszawy ok. 60 km. Najbliższe duże miasto, to Garwolin gdzie znajdziemy pełną infrastrukturę miejską.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Wyszukiwarka ofert