Dom w Sobolewie

sprzedam
Cena: 389 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 115
Lokalizacja Sobolew
Dodana 2022-05-18 11:03:50
Autor
Ewa Zawadzka (70)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania dom w Sobolewie o powierzchni 115m2 położony na działce 2000m2. Dom murowany kryty blachodachówką, wymagający remontu nadający się do zamieszkania. Składający się z ganku, trzech pokoi ( obecnie jeden z nich pełni funkcję kotłowni, wszystkie pokoje połączone są ze sobą), łazienki i kuchni. Dom częściowo podpiwniczony, ma dwie piwnice jedna z nich była kotłownią i tę funkcję można jej przywrócić. Piec jest nowy, w każdym pomieszczeniu zainstalowane są grzejniki. W domu zostały częściowo wymienione okna na plastikowe, podłoga drewniana pokryta gumoleum, w łazience i korytarzach glazura i terakota.

Istnieje możliwość adaptacji strychu na sypialnie, dodatkową łazienkę. Dom podłączony jest do kanalizacji, wodociągu, energii elektrycznej oraz telefonu stacjonarnego. Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze. Jeden o powierzchni zabudowy 78m2 pełniący kiedyś funkcję kuchni letniej, ogrzewany kozą, z dwoma garażami, stryszkiem. Do tego budynku podłączony jest prąd, woda oraz szambo.

Drugi budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 55m2 składający się z trzech pomieszczeń na parterze oraz stryszku. Oba budynki wybudowane są z pustaka, otynkowane, stropy mają betonowe.

Na działce znajdują się nasadzenia drzewek owocowych: morela, jabłonie, wiśnia, grusza.

Nieruchomość ta ma ogromny potencjał, dużą działkę, położona jest w środku miasta ale w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w bocznej uliczce oświetlonej latarnią, z dala od ruchliwej ulicy. Kilkaset metrów od szkoły, żłobka, przedszkola, dwóch ośrodków zdrowia, kościoła.

Blisko stacji PKP łączącej Warszawę z Lublinem.

W Sobolewie w czwartki odbywa się targ. W miejscowości są sklepy spożywcze, apteki. Do Warszawy jest ok. 93 km.

Nieruchomość ta może być ciekawą alternatywą na tzw. emeryturę, z dala od Warszawy ale zapewniającą wszystkie osiągnięcia "cywilizacji". Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Cena do negocjacji.

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert