Dom w Parysowie

sprzedam
Cena: 170 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 72
Lokalizacja Parysów
Dodana 2020-10-02 14:46:16
Autor
Ewa Zawadzka (84)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania dom 72 m2 w Parysowie.

Dom położony na działce 600m2.

Dom kupiony przez obecnych właścicieli w 2012 roku i w tym czasie rozpoczęto w nim remont. Zostały w nim wyburzone wszystkie prowizoryczne konstrukcje ( podłogi, ścianki, podwieszane sufity), jak również przygotowane wylewki z odpowiednią izolacją pod ogrzewanie podłogowe, została wymieniona hydraulika, elektryka, wymienione okna i drzwi, dach kryty blachą. Do domu podłączone są wszystkie przyłącza (wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne, elektryczne). Dom o powierzchni 72 m2 na jednym poziomie. W celu powiększenia przestrzeni mieszkalnej wybito otwór pomiędzy parterem a poddaszem aby połączyć oba poziomy. Poddasze w obecnej chwili, to powierzchnia do dowolnej aranżacji, w planach właścicieli miały być tam trzy sypialnie i łazienka.

Parter, to cztery pomieszczenia w układzie amfilady ( połączone ze sobą). Dwa pomieszczenia wychodzą na ulicę, pozostałe dwa na podwórko.

Dom wymaga kompleksowego remontu. Nieruchomość może pełnić zarówno funkcję mieszkalną jak również biznesową. Wejście do niego bezpośrednio z ulicy, bliskość Urzędu Gminy daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w postaci kancelarii, małego sklepiku, zakładu kosmetycznego czy fryzjerskiego. W obecnym niezagospodarowanym stanie daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Działka na tyłach domu, dzisiaj niezagospodarowana może stać się zaczarowanym ogrodem.

Nieruchomość posiada bliskie i dobre połączenie z Warszawą ( nowa infrastruktura drogowa – S 7 Warszawa- Lublin), linie autobusowe, stacja PKP Pilawa oddalona o 12 km, do Garwolina ok. 16 km, do Warszawy 67 km.

Sama miejscowość jest bardzo urokliwa. W każdy piątek odbywają się tu ogromne targi, gdzie łatwo można kupić zdrową, ekologiczną żywność prosto od lokalnych rolników. Na głównym rynku stoi supermarket. Szkoła podstawowa i przedszkole oraz przychodnia lekarska, to wszystko w odległości 100-150 m od nieruchomości, co jest jej niebywałym atutem.

Dom ten może być bardzo dobrym miejscem do zamieszkania dla rodziny, która chciałaby zmienić swój styl życia z wielkomiejskiego na małomiasteczkowy, ale zachować możliwość pracowania czy studiowania w Warszawie.

 

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert