Dom w Garwolinie na ulicy Wyszyńskiego

sprzedam
Cena: 450 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 140
Lokalizacja Garwolin
Dodana 2020-09-24 14:53:20
Autor
Ewa Zawadzka (84)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedania dom w Garwolinie na ulicy Wyszyńskiego. Dom wybudowany z czerwonej cegły w latach 50-tych XX wieku.

Dom w latach 2013-2015 przeszedł remont. W 2015 roku zostały wymienione krokwie dachowe, dach został pokryty blachą. Powierzchnia domu 140 m2, działki ok. 600m2.

W 2013 roku w domu wymieniono instalacje grzewcze - kaloryfery, zainstalowano nowy piec gazowy. W łazienkach oraz kuchni zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Wymieniona została cała hydraulika i elektryka. Wymienione okna i drzwi wejściowe. W kuchni, łazienkach na podłogach położony jest gres, na ścianach kafelki. Reszta podłóg , to piękna stara deska podłogowa z litego drewna.

Dom w całości podpiwniczony, piwnica wysoka 2,10 m. Nad mieszkaniem wysokie poddasze, które można zaadoptować na poddasze użyteczne. Pomieszczenia w domu pierwotnie były ułożone w tzw. amfiladzie ( wszystkie pomieszczenie połączone ze sobą), na obecną chwilę jedne drzwi zostały zamurowane, dając możliwość podzielenia domu na dwa oddzielne mieszkania z dwoma oddzielnymi wejściami zewnętrznymi.

Obecnie dom składa się z czterech pokoi, dwóch łazienek, kuchni z miejscem jadalnianym, dwóch korytarzy. Z salonu wyjście na taras usytuowany na dachu garażu ( dwa miejsca + kanał).

Chcąc dom podzielić na dwa mieszkania uzyskamy: mieszkanie z dwoma pokojami ( wyjście z jednego na taras nad garażem), kuchnię z jadalnią oraz łazienkę. W pokojach i kuchni zamontowana została klimatyzacja.

Drugie mieszkanie składałoby się z dwóch pokoi i łazienki. W jednym z pokoi trzeba by było zrobić aneks kuchenny. Istnieje możliwość dobudowania oddzielnej kuchni na tarasie znajdującym się po drugiej stronie budynku, gdzie znajduje się również drugie wejście do domu.

Dom położony w drugiej linii zabudowy ( dojazd drogą ze służebnością przejazdu, część podwórka również wspólna z sąsiadami).

Cicha okolica, a jednocześnie blisko centrum Garwolina. Blisko do sklepów, aptek, kina, Zieleniaka.

Oferta ciekawa ze względu na możliwość podzielenia domu, stworzenia dwóch oddzielnych mieszkań. Zamieszkania rodziny z dziadkami, lub wynajmu jednej części w celach zarobkowych.

 

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert