Dom jednorodzinny w Miastkowie Kościelnym

sprzedam
Cena: 399 000 PLN

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m2) 120
Lokalizacja Miastków Kościelny
Dodana 2023-01-26 12:34:43
Autor
Ewa Zawadzka (31)
Telefon: 512 305 772
Email: ezawadzka@biurosaga.pl

Opis

Do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. 120m2 położony w fantastycznej lokalizacji Miastkowa Kościelnego na działce o pow. 3130m2 długości ok. 120m szerokości od frontu 30m zwężającej się na tyłach działki do 18m.

Dom wybudowany z czerwonej cegły w latach 60-tych XXw. z podwójnymi ścianami z przerwą dylatacyjną, ocieplony i otynkowany. W domu został wymieniony dach ( wmontowano okna połaciowe), oraz wymienione zostały okna.

Dom składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz dużej widnej kuchni, w której stoi stara kuchnia kaflowa ( działająca). Na podłogach stare deski. Pod częścią domu jest piwnica, z pozostawionym sprawnym piecem na węgiel czy też drewno, zamontowanym dwufunkcyjnym piecem gazowym. Ciekawostką jest również własna studnia głębinowa umiejscowiona w piwnicy.

Do własnej aranżacji pozostaje poddasze o pow. 120m2 po podłodze. Na górę doprowadzona została woda oraz kanalizacja.

Nieruchomość podłączona jest do wszystkich mediów: prąd, woda gminna, kanalizacja, gaz.

Działka ładnie utrzymana z zachowanymi drzewkami owocowymi, ze starym drewnianym domkiem, który może być wykorzystany jako domek letniskowy, warsztat czy też składzik na narzędzia. Dom wymaga remontu ale nadaje się do zamieszkania. Posesja jest ogrodzona.

Miejsce idealne na ucieczkę z dużego miasta, jednocześnie zapewniające dostęp do wszystkich udogodnień cywilizacji. Przedszkola, szkoły, banku, apteki, ośrodka zdrowia, kościoła, sklepu, Urzędu Gminy, wszystkie te miejsca są w odległości kilkuset metrów od nieruchomości. Miastków Kościelny położony jest 18 km od Garwolina, 82 km od Warszawy. Wokół jest dużo łąk, lasów dających możliwość obcowania z naturą.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Oferta na wyłączność.

Wyszukiwarka ofert